Latvija 2: 1990.gada 4.maijs – 2009.gada 6.jūnijs

Ja Latvijas premjers, atzīstīt, ka Latvijas valdība vairs savus lēmumus pilnībā nekontrolē, jo ir atkarīga no tā, ko saka SVF un Eiropa, un, ja  Zviedrijas premjers atzīstīt, ka zviedru valdība var kontrolēt visu, kas notiek Latvijā, mans secinājums ir:

valdība var mierīgi iet mājās un atpūsties jo:

1) ja tā nekontrolē situāciju valstī, tad tā reāli nav rīcībspējiga un nepilda savu mandātu, ko caur vēlēšanām ir devusi tauta;

2) ja tā nav rīcībspējīga, tad tās uzturēšana ir līdzekļu lieka tērēšana un tāpēc tā vietā, lai grieztu minimālo algu utml, varbūt varam atteikties no šīs impotentās valdības.

Bet, principā ar šo valsts suverenitātei un neatkarībai ir pielikts punkts jeb vismaz ļoti trekns komats. Tas ir Latvijas politikas bankrots, padošanās, atdošanās un bezmugurkaulainība.

Un, neaizmirsīsim, ka tie, kas šobrīd kontrolē to, kas notiek Latvijā, ne pēc burta, ne gara nekādu atbildību pret Latvijas pilsoņiem nenes.

Priekā!

Advertisements

5 thoughts on “Latvija 2: 1990.gada 4.maijs – 2009.gada 6.jūnijs

 1. Skarbi!
  Kam lai tic, kam lai uzticas?
  Paaudžu paudzēs mācījušies un ar varu mācīti izbraukt un tā atrisināt situāciju – atkal nonakām paši pie tā paša.
  Skumji!
  Bet varbūt kaut kur ir labā cerība?

 2. tas, ka valdība var iet mājās, man ar liekas, jo fakts, ka FM var parakstīt kaut ko, ko nav izlasījis jau vien pierāda, ka situācija ir gana interesanta. No otras puses – kurš tad būs tas, kas uzņemsies kaut kādu vismz atbildību? 100 gudrās galvas mierīgi sutinās, kamēr citus šņikā uz nebēdu.
  bet reāli es arī saprotu, ka nav jau baigās izejas. pa treknajiem gadiem viss ir tā samudžināts, ka, lai tiktu galā nopietni piesēst vajag. es tik nesaprotu kāpēc tiek laisti tālāk visādi daily works, kam nav nekādas nozīmes uz situāciju, bet nenotiek koncentrēšanās uz krīzes pārvarēšanu.
  tev kā medusmaize varētu būt jaunie ĀM noteikumi par tiem smalkajiem diplomātu eksāmeniem, kurus opīši pieņem. N-tās ministrijas ir centušās nest gaismu, ka moš nevajag, bet ĀM lepni “neņem vērā”. Ir, ir vēl daudzi, kuri krīzi līdz galam nav apjautuši. vai arī tikai dzīvo tālāk kā var un vaino “viņus”

 3. Jātaisa sava, paralēla ekonomiskā sistēma. Tas gan skaitās krimināls noziegums – atteikties maksāt citu cilvēku, banku un valdību, parādus…

 4. Pingback: mediji.lv » Islande, Lielbritānija un SVF Latvijas kontekstā

 5. Pingback: “Apstākļiem spītējot…” konferences spožākie momenti | About all that matters

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s