britu stilā

Te britu salās daudz kas ir citādāk, nekā citur. Sākot ar to, ka viņi brauc pa kreiso pusi, nevis kā pierasts – pa labo pusi, viņi uztur savu konservatīvismu un netaisās nomainīt savu mārciņu pret eiro, kā daudzas citas Eiropas valstis, un beidzot ar to, ka te pavisam normāla šķiet kārtība rīkot lunch jazz session svētdienas pēcpusdienā un pirmdienas vakarā tādas visnotaļ ok funkjazz (jazz apmēram 30%) grupas Nu York State koncertu ar diviem iesildošiem sastāviem pirms tam.

Izskatās, ka svētdienas te nav tikai atpūtas un ģimenes dienas, un pirmdienas nav ‘grūtās’ dienas, kad nekas nekur nenotiek.

Un istenībā – nekāda vaina.

HiFi klubā, kas ir viens no atzītākajiem Leeds klubiem, katru svētdienu notiek lunch jazz session, kad cilvēki atnāk apēst tradicionālo Jorkšīras pudiņu, paralēli paklausoties feinu live jazz vietējo mākslinieku izpildījumā. Šī pasākuma lielākā vērtība bija atmosfēra. Tāds viegls relaxing chill. Un ko vēl vairāk svētdienas pēcpusdienai vajag, ne?

Savukārt pirmdienas koncerts ar Nu York State uzstāšanos – kārtīgu funku ar jazz elementiem (foršāk jau varbūt bijis otrādi – jazz ar funk elementiem) nodrošināja to, ka publika tika piecelta kājās un nofankoja koncertu dejojot) un uzdeva labu toni kārtējai nedēļai. Patika viņu saksofonists Craig Hume.

http://www.myspace.com/craighumesaxophonist

http://www.myspace.com/dannygoughsnuyorkstat

http://www.thehificlub.co.uk

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s