…Aaaaand, now it’s time for jazz!!!!

Jā, jā, studijas ir viena lieta, bet jazz paliek jazz un tam ir sava vieta. Principā, vēl nav sanācis tā praktiski iepazīties ar Leeds jazz dzīvi, bet ir it kā pamats uzskatīt, ka Leeds jazz dzīve ir visnotaļ dzīva un plaša. Leeds College of Music piedāvā gan bakalaura gan magistra līmeņa jazz izglītību, tā ka te jazz mūziķu un izglītotas publikas it kā netrūkst. Jaunākajā Jazzwise (UK jazz žurnāls, kurš varētu būt arī viens no populārākajiem Eiropā) ir raksts par Leeds jazz, par Leeds Improvized Music association, kas oktobrī rīkos festivālu utt. Leeds bieži vien (kā arī stundu braucian attālumā esošā Mančestera) tiek iekļauta dažādu jazz mūziķu tūrēs, tā ka izskatās, būs ne viena vien izdevība pabaudīt arī visādus pasaules jazz labumus. Novembrī būs London Jazz festival. Tur ir nenormāli dārgas biļetes bet nezinu – būtu feini aizlaist.. kaut vai pēckoncertu džamu dēļ. Nu redzēs.

Ar mājas biedriem novienojos, ka es pēcpusdienās pūšu saxi. Izskatās, ka nekādu practice room nevarēšu dabūt skolā, jo tās jau gana pieprasītas mūzikas studentu vidū.

Nu jā, un lai būtu kā visi te ar membership kādā society, es iestājos jazz and blues society. Pirmajā tikšanās reizē bij tāds koncerts, repertuārā nekas īpašs – jazz standarti, bet bij baigi labs basists. Tāds jauns džeks, bet nu tā galīgi labi. Un manas society biedri – nu, … kā jau visi jazz people. Viņi laikam visur ir vienādi. Forši. Tad nu man šis membership arī nodrošinās zināmu iesaisti Leeds jazz dzīvē, ka ari atlaides uz ieejam gigos un jamos, muzikas veikalos utml.

Niceeee… 🙂

Advertisements

4 thoughts on “…Aaaaand, now it’s time for jazz!!!!

 1. Super, super, super!!
  TU tik garšīgi raksti!!!
  Man liels prieks par Tevi un Taviem piedzīvojumiem!
  Ha, iedomājies, es arī šodien domāju, ka jāvelk taču svārki!!!
  IEšu tagad uz studentu pub un vilkšu tos svārkus mugurā ;-))

  Bučas! no Uppsalas!
  Un vēlreiz apsveikumi ar TOEFL!
  Sintija

 2. 🙂 jalasa, jalasa.
  te bus aktualakaa info par jazz dziivi ieksh Leeds un UK pec manis personigajiem verojumiem un piedzivojumiem 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s